Görme Engelliler

Mezuniyet Töreni

Ordu Fen Lisesi 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimiz 09 Haziran pazar günü yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, okulumuz yönetici ve öğretmenleri ile mezun olacak olan öğrencilerimizin aileleri katıldı. 

Okul Müdürümüz Alaattin AKÇAY´ın açılış konuşmasının ardından 12A sınıfından Serap ARSLAN okulumuz müzik öğretmeni Çağlar Evrim TATLICI yönetiminde ´Gel Barışalım Artık´ adlı parçayı seslendirdi. Peşinden 12B sınıfı öğrencilerinden Birkan ERKOÇ ´Uzun İnce Bir Yoldayım´ adlı parçayı söyledi.

Ardından okul birincisinin açıklanmasına geçildi. 2013 yılı mezunlarımızdan okul birincisi olan 12A sınıfından Firdevs ERDOĞAN plaketini İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´dan aldı. Yaş kütüğüne ismini çaktıktan sonra yaptığı konuşmasında arkadaşlarına ve okuluna veda etmenin zorluklarından bahsederek, tüm arkadaşlarına başarılar diledi. 

12D sınıfından Rumeysa ÖZDEMİR´in ´Always Summer´ adlı parçası ile devam eden programda daha sonra bayrak-flama devir teslimleri yapıldı. Okul ikincisi Eyüpcan ŞENSOY bayrağı 11. sınıflardan Safa Can MEDİN´e, okul üçüncüsü Galip Utku KABACAOĞLU ise flamayı 11. sınıf öğrencilerinden Yaren Özgü AKIN´a teslim etti.

12C sınıfından Oktay AKTÜRK´ün ´Veda´ adlı şiiri ve 11D sınıfı öğrencilerinden Atakan DEMİRBAĞ´ın ´Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim´ adlı parçasını seslendirmesi ile devam eden programa öğrencilere başarı belgelerinin verilmesi ile devam edildi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından son olarak kep atma merasimi gerçekleştirilerek tören programı sona erdi.

Mezun olan tüm öğrencilerimize girecek oldukları LYS sınavlarında ve bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

 

Gerçekleştirilen törenden fotoğraflar için tıklayın...